Dbając o wygodę naszych dzieci, staramy się zapewnić im najlepsze miejsce do nauki i wypoczynku. Biurko można dostosować do ich wzrostu, fotel do wagi, dywan natomiast wybieramy przyjemny w dotyku i trwały. Łóżko też wymaga zastanowienia się, rama powinna być wytrzymała i solidna, a materac wygodny i dający ukojenie młodemu ciału. Hilding Breakdance jest modelem, który zapewni dziecku spokojny sen, a dodatkowo dostosuje się do różnego typu stelaży. Nasz nastolatek będzie zadowolony nie tylko z efektywności łóżka, ale i z tego, jakie jest efektowne wizualnie!

Hilding Breakdance to materac piankowy. Z jednej strony składa się z pianki Flexifoam o średniej twardości, z drugiej zaś o większej. Każda ze stron ma wysokość około 8 cm. Razem z pokrowcem Young, wypełnienie ma około 18 cm wysokości. Model ten idealnie nadaje się do łóżek, w których można regulować podnóżek i podgłówek. Jest on bardzo elastyczny, ale i wytrzymały, przez co nie ma mowy o odgnieceniach czy uszkodzeniach przez manewrowanie materacem na stelażu. Materac można zrolować, co sprawia, że będzie łatwy w przechowywaniu i bez problemu będzie można go przetransportować. Materac jest odwracalny, tak że zależnie od aktualnych potrzeb można wykorzystać dowolną z jego stron. Producent zapewnia nam 5 lat gwarancji na ten produkt, więc nie ma obaw, że w razie problemów z funkcjonalnością materaca, będziemy zmuszeni do inwestowania kolejnych pieniędzy.

Dwie twardości materaca dla naszego nastolatka.

Hilding Breakdance - materac młodzieżowyNastolatki często mają swoje pomysły i potrzeby, którym czasem trudno jest nam sprostać. Sen to ważny moment w trakcie ich dnia, a w naszych rękach leży, aby zapewnić im w tym czasie najwyższą wygodę i bezpieczeństwo. Dziecko podczas snu musi w pełni się regenerować, żeby z uśmiechem i wypoczętym ciałem witać każdy nowy, pełen wyzwań dzień. Hilding Breakdance, to model, który przede wszystkim został stworzony właśnie z myślą o dzieciach w wieku szkolnym. Wypełnienie materaca tworzą dwie wysokoelastyczne pianki Flexifoam, z których każda daje inną twardość. Nasze dziecko może wybrać sobie czy danego dnia chce spać na bardziej miękkim czy jednak twardszym i mocniejszym podłożu. Jeśli doznało kontuzji albo problemów z mięśniami czy kręgosłupem – zmiana twardości może być świetnym, tymczasowym rozwiązaniem, aby odciążyć jego plecy i ramiona. Pianki są profilowane i znajdujące się w nich wycięcie zapewnia świetną wentylację, co jest wyjątkowo ważne, kiedy chcemy, aby nasze dziecko utrzymywało odpowiednią higienę snu. Materac jest bardzo wytrzymały, sprężysty i elastyczny, więc każde młode ciało będzie się na nim czuło swobodnie i wygodnie. Nawet nauka w takim łóżku będzie mniej straszna. A kto zadba o naszą młodzież lepiej, niż my sami? Hilding Breakdance to najlepszy wybór dla naszego nastolatka!

Modny pokrowiec gwarancją estetycznego pokoju!

Wybierając Hilding Breakdance decydujemy się na pokrowiec Young. Jest to pokrowiec, który przede wszystkim wykazuje bardzo wysoką odporność na ścieranie, a wszystko to za sprawą dobrej jakości materiału, z którego został wykonany. Jest on solidny i bardzo trwały, co przedłuży życie materaca i ochroni przed ewentualnymi zabrudzeniami. Ponadto pokrowiec Young został przyozdobiony modnym wzorem graficznym, który świetnie uzupełni wizualną część pokoju naszego dziecka. Materac Hilding Breakdance z pokrowcem Young tworzą zestaw antyalergiczny, dlatego nawet najbardziej wymagające i wrażliwe dziecko będzie się czuło dobrze po wielu godzinach snu na takim podłożu. Pokrowiec oczywiście jest wyposażony w zamek, dzięki czemu można go zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C, co pomoże nam utrzymać w pokoju naszego nastolatka czystość i porządek.