Jeżeli jesteśmy osobami, które nie bardzo wiedzą, na jaki materac się zdecydować, to uniwersalny materac Hilding Boogie wydaje się najlepszą opcją. Został stworzony zarówno dla osób lekkich i tych naprawdę ciężkich, dla aktywnych i niekoniecznie ruchliwych. Jest dla każdego, kto chce spać wygodnie i zdrowo. Czym się cechuje?

Uniwersalne przeznaczenie materaca Hilding Boogie.

Model Boogie jest materacem wypełnionym pianką i lateksem. Pianka jest twarda i wysokoelastyczna, stanowi 15,5 cm wysokości materaca. Jest rozłożona na 7 stref twardości, co zapewnia śpiącemu wygodę i wkład dopasowany idealnie do jego ciała. Wypełnienie zawiera również 4 cm blatu lateksu, który ma działanie antybakteryjne, a dodatkowo sprawia, że podłoże naszego łóżka jest sprężyste, przez co nie mamy do czynienia z irytującym zapadaniem się podczas snu. Producent dodał też 4 cm chłodzącej pianki FloFom. Hilding Boogie to materac, które jest idealny dla osób zarówno lżejszych, jak i tych o podwyższonej wadze, nawet takiej około 140 kg. Wypełnienie się nie odkształca, a dopasowuje do ciała użytkownika, daje mu doskonałe wsparcie na całej rozciągłości kręgosłupa i pozwala długo i wygodnie spać, niezależnie od tego ile ma wzrostu, czy ile waży. Dzięki swojej budowie i użytym materiałom, Boogie jest świetnym rozwiązaniem dla par, gdzie różnica wagi jest spora, ale również dla takich, gdzie różnicy tej nie ma prawie w ogóle. Musisz przyznać, że rzeczywiście materac jest wyjątkowo uniwersalny!

Hilding Boogie szczególnie dla osób aktywnych!

Hilding BoogieMimo, że producent uznał wypełnienie materaca Boogie za wyjątkowo uniwersalne i idealne dla osób, które nie wiedzą jakie dokładnie mają wymagania w stosunku do materaca, to jak zwykle dołożył starań, żeby zastosować w nim ciekawe rozwiązania. W tym modelu mamy dodatek 4 cm wysokoelastycznej pianki FloFom. Jest to pianka dająca wrażenie lekkiego chłodzenia, co daje uczucie szczególnego odprężenia i regeneracji mięśni. Taki efekt przyda się osobom, które są wyjątkowo aktywne w ciągu dnia, uprawiają sport lub po prostu bardzo dużo się ruszają. Mięśnie aktywnych osób potrzebują szczególnej odbudowy i odpowiedniego podłoża do snu. Wypełnienie materaca Boogie jest przyjemne i elastyczne, więc całe ciało może się swobodnie odprężyć nie tylko w nocy, ale również podczas krótkich drzemek. Pianka FloFom posiada otwartokomórkową strukturę, co daje odpowiednią wentylację i przewiewność podczas spania. Wszystko to składa się na fakt, że Hilding Boogie jest modelem stworzonym dla potrzeb osób, które wyjątkowo wymagają regeneracji w nocy i podczas snu, bo za dnia są zbyt zajęte, by pozbyć się męczącego napięcia.

Antyalergiczny pokrowiec Tencel.

Razem z materacem Hilding Boogie dostajemy pokrowiec Tencel. Jest to materiał antyalergiczny, więc sprawdzi się dla najbardziej wymagających osób, nawet tych skłonnych do wszelkiego rodzaju uczuleń. Tencel na pewno nie spowoduje podrażnień nawet na najbardziej delikatnej skórze, więc żadne nieprzyjemne doznania w związku z nim nas nie wybudzą. Jego struktura idealnie sprawdza się w kontroli wilgotności materaca, bo absorbuje jej nadmiar ze skóry śpiącego. Nie ma więc mowy o rozwijaniu się bakterii na pokrowcu czy wewnątrz wypełnienia. Tencel chroni nasze ciało, ale i sam materac. Wypełnienie razem z tym pokryciem daje 26 cm wysokości. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze 60°C, co razem z innymi jego cechami sprawia, że mamy gwarancję zachowania odpowiedniej higieny w naszym łóżku.