Jeżeli często przyjmujemy gości, na pewno niejednokrotnie mieliśmy problem z posłaniem dla nich wygodnego miejsca do spania. Jeśli posiadamy tylko niewygodną kanapę lub sofę, to z pewnością materac nawierzchniowy powinien znaleźć się w naszym domu. A może sami jesteśmy zmuszeni do spania na materacu, którego nie możemy wymienić, a jego twardość w ogóle nam nie odpowiada i sprawia, że budzimy się zirytowani i w ogóle niewypoczęci? Wychodzi na to, że Hilding Alt to właśnie to, czego potrzebujemy!

Hilding Alt, to model materaca nawierzchniowego, który został stworzony z połączenia dwóch pianek. Jedną z nich jest termoelastyczna pianka Visco, o wysokości prawie 4 cm i pianka Flexifoam, która zajmuje 1 cm wysokości materaca. Połączenie tych dwóch materiałów sprawia, że śpiący czuje otulenie całego ciała, co zapewnia wyjątkowy komfort i wygodę podczas snu. Pianki reagują na temperaturę ciała użytkownika i dostosowują się do jego anatomii za każdym razem, kiedy kładzie się na wypełnieniu. Zastosowanie tych dwóch tworzyw zapewnia uczucie miękkości i wygodę, co może być trudne do osiągnięcia, kiedy bazowy materac albo kanapa są zbyt twarde lub nierówne. Warto zastanowić się, czy sen nie byłby przyjemniejszy gdybyśmy zaopatrzyli się właśnie w Hilding Alt, bo dzięki niemu nie trzeba inwestować w pełnowymiarowy materac.

Idealny materac dla gości!

Hilding Alt - materac nawierzchniowyHilding Alt jest materacem nawierzchniowym, który śmiało można wykorzystać za każdym razem, kiedy odwiedzi nas ktoś, kto będzie chciał przenocować, a my będziemy mogli mu zaproponować tylko niewygodną kanapę albo twardą sofę. Model ten jest dostępny w wielu rozmiarach, więc z pewnością znajdziemy odpowiedni do umieszczenia na naszym bazowym materacu albo innej, nierównej lub uszkodzonej powierzchni. Materac nawierzchniowy nie tylko wyrównuje niewygodną lub zbyt twardą powierzchnię bazową, ale dodatkowo chroni ją przed zabrudzeniami czy uszkodzeniami. To bardzo prosty sposób na odnowienie zniszczonych czy niewygodnych łóżek i kanap. Hilding Alt jest materacem rolowanym, więc można go przechowywać, kiedy jest nieużywany i transportować bez żadnych problemów. To przenośna wygoda, nad którą warto się zastanowić. Każdy z nas przecież chce być dobrze wspominanym, a wstawanie z bólem pleców po spaniu na nierównej kanapie na pewno nie sprawi, że gość będzie czuł się dobrze. Sami też zasługujemy na wygodę i przyjemny sen, a właściciele mieszkania nie zawsze godzą się na wymianę łóżka albo kanapy w wynajmowanych pomieszczeniach. Być może wystarczy zakupić Hilding Alt?

Tencel czy gustowny kaszmir?

Producent razem w zestawie z piankowym materacem Hilding Alt proponuje nam dwa pokrowce do wyboru. Jednym z nich jest Pokrowiec Tencel, stworzony z antyalergicznego materiału. Wysokiej jakości włókna nie podrażniają skóry i dodatkowo regulują wilgotność wypełnienia we wnętrzu materaca, co zapobiega rozwijaniu się bakterii. Tencel jest pokrowcem zdejmowalnym i pralnym w temperaturze nawet do 60°C. Drugą opcją jest pokrowiec Cashmere, jedwabisty i miękki w dotyku, wykonany z wartościowego kaszmiru i domieszki wiskozy. Świetnie izoluje przed zimnem, co na pewno dobrze wpłynie na jakość snu, szczególnie podczas chłodnych poranków. Jest antyalergiczny, a dzięki materiałom, z których został uszyty – wchłania do 40% wilgoci z otoczenia, co gwarantuje odpowiednie środowisko snu. Pokrowiec Cashmere również można zdjąć z materaca i wyprać go, w tym jednak wypadku, w temperaturze do 40°C. Oba pokrowce są stworzone z dobrych i przyjemnych materiałów, są trwałe i łatwo dbać o ich czystość. Który wybierasz?