Okazji do obdarowywania najmłodszych jest cała masa – można im podarować coś niezwykłego na urodziny, Święta Bożego Narodzenia, Święta Wielkanocne. Problemem często staje się jednak wybór konkretnego prezentu – bardzo często zdarza się bowiem tak, że wydaje się, że pociecha ma już niemal wszystko.

Funkcjonalny upominek

Brak pomysłów często prowadzi do zakupu przypadkowych ubranek nieodpowiednio dobranych do wieku i wielkości malucha lub maskotek, których dziecko ma już pod dostatkiem. Z pomocą przychodzą więc Szumisie – pluszaki wyposażone w mechanizm, który wydaje z siebie dźwięki pomagające maluszkowi zasnąć. Jest to bardzo innowacyjna zabawka, która jest w pełni bezpieczna dla dzieci. Misie są wykonane z certyfikowanych materiałów, które nie podrażniają skóry dziecka i są bardzo przyjemne w dotyku. Ich niezaprzeczalnym atutem są również piękne, pastelowe kolory, w których są utrzymane oraz urocze kształty, które dzieci uwielbiają.

Szumisie – jak działają?

Zabawki do usypiania idealnym prezentem dla najmłodszychJak tak naprawdę działają zabawki do usypiania? We wnętrzu maskotki lub niewielkiej przywieszki znajduje się urządzenie, w pamięci którego znajduje się 5 różnych szumów lub 16 polskich kołysanek – wybór konkretnego wariantu zależy przede wszystkim od wieku dziecka. Szumy doskonale naśladują dźwięki, które noworodek słyszał znajdując się w brzuchu matki. Cała koncepcja została stworzona przez młodą mamę, Anię Skórzyńską, która z własnego doświadczenia wie, że tego typu odgłosy świetnie wpływają na maluchy. Właśnie w oparciu o tę wiedzę powstały maskotki będące bardzo przyjazną alternatywą dla suszarki. Rodzice do tej pory korzystali właśnie z niej, natomiast wykorzystywanie szybko nagrzewających się sprzętów AGD nie jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Szumisie z kołysankami są z kolei alternatywą dla nieco starszych dzieci. Mechanizm, poza pamięcią zapełnioną nagranymi kołysankami, daje również możliwość nagrania głosu rodzica do późniejszego odsłuchu. Wiele dzieci preferuje tę opcję, ponieważ czują się wtedy pewniej i bezpieczniej.

Zalety zabawek do usypiania

Czy Szumisie faktycznie będą dobrym prezentem dla maluszka i jego rodziców? Bez wątpienia. Niezaprzeczalną zaletą zabawek do usypiania jest łatwość w obsłudze. Maskotką można bowiem sterować za pomocą jednego przycisku, dzięki któremu przeskakuje się pomiędzy utworami, zapętla jeden z nich lub ustawia parametry dotyczące głośności. Produkty występują w wersji podstawowej i rozszerzonej. Druga z wymienionych wyróżnia się czujnikiem snu, który uaktywnia się, gdy w otoczeniu pojawi się hałas mogący zakłócić sen maluszka. Szeroki wybór kolorów i wzorów maskotek sprawia, że każdy może wybrać coś dla siebie, zgodnego ze swoimi indywidualnymi potrzebami i preferencjami.

Nie czekaj – już dziś odwiedź stronę internetową Sleeping House i wybierz upominek, który spełnia potrzeby zarówno dziecka, jak i jego rodziców.

Może Cię zainteresuje również: