Czy wiesz, że to w jaki sposób urządzisz swoją sypialnię może mieć ogromny wpływ na jakość Twojego życia? Pewne elementy wyposażenia, takie jak podłoża do snu, definiują jakość nocnego wypoczynku, a co za tym idzie – bezpośrednio wpływają na samopoczucie. Materac powinien być więc dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

Kto powinien zwrócić uwagę na materace naturalne?

Materace naturalne zapewniają zdrowy i wygodny nocny wypoczynek. Są to produkty bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla ekosystemów. W ich wnętrzu znajdują się komponenty w 100% naturalne, takie, jak len, bawełna organiczna, olej rycynowy, mata kokosowa, czy też lateks naturalny. Wszystkie z nich pochodzą z certyfikowanych upraw. Każdy z wymienionych surowców posiada szereg pozytywnych właściwości, dzięki którym całe podłoże do snu ma pozytywny wpływ na samopoczucie użytkownika. Mogą z nich korzystać wszyscy, którym zależy na udanym nocnym wypoczynku. Modele, takie jak Hilding Mistral są jednak polecane przede wszystkim dla osób z bólami kręgosłupa, dla par, a także dla tych, którzy preferują sen na nieco twardszym podłożu.

 Ekologiczne i innowacyjne pianki

Szukasz nowoczesnych rozwiązań do sypialni Poznaj materace naturalne Hilding Mistral!Wewnątrz materaca Hilding Mistral znajdują się dwa rodzaje pianek. Jedna z nich to innowacyjny surowiec o nazwie Naturalis nasączony olejkiem rycynowym, który zastępuje chemiczne związki. Pianka ta ma za zadanie zapewniać komfort i wspierać organizm w sposób efektywny. Olejek rycynowy to płyn pochodzący z jednej z najstarszych znanych ludzkości roślin leczniczych. Ma silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwbólowe i nawilżające, dzięki czemu wykazuje kojący wpływ dla właściwej skóry. Po drugiej stronie znajduje się pianka wysokoelastyczna HR Bio, tym razem nasączona olejkiem sojowym. Jej otwartokomórkowa struktura umożliwia cyrkulację powietrza przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności.

Niezastąpione, siedmio-strefowe sprężyny kieszeniowe

Hilding Mistral to niesamowicie funkcjonalny materac naturalny. Jego budowa opiera się na sprężynach kieszeniowych podzielonych na zróżnicowane strefy twardości. Zastosowanie nowoczesnych komponentów i technologii pozwoliło na umieszczenie elementów ruchomych w osobnych, materiałowych kieszonkach, dzięki którym sprężyny pracują w pełni indywidualnie. Jednym słowem, są od siebie niezależne, a w efekcie uginają się jedynie w miejscu nacisku. Nie tworzy się tak zwany ,,efekt fali”, który utrudnia nocny wypoczynek. Podział na siedem stref twardości to ukłon przede wszystkim w stronę osób, które cierpią z powodu nawracających dolegliwości bólowych kręgosłupa. Dzięki nim każda część ciała osoby śpiącej jest podpierana wprost proporcjonalnie do tego, jakie naciski wywiera, a co za tym idzie – materac zapewnia użytkownikowi komfort na najwyższym poziomie.

Jak widać, marka Hilding pomyślała dosłownie o wszystkim. Z produktu naturalnego, wygodnego i niesamowicie funkcjonalnego będą zadowoleni użytkownicy w każdym wieku – dzieci, dorośli, a także osoby starsze, o specjalnych wymaganiach.

Materac Mistral, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Oferta dostępna na stronie sklepu SleepingHouse.