Coraz częściej kupując produkty do naszego domu, podejmujemy świadome decyzje zakupowe. Oznacza to, że odnajdujemy balans między naszym komfortem a dbaniem o środowisko. Dlatego w odpowiedzi na potrzeby użytkowników Hilding stworzył kolekcję materacy naturalnych. Na szczególną uwagę wśród wielu modeli zasługuje Hilding Aspre. Zobacz, czy sprawdzi się on w Twojej sypialni!

Poznaj kolekcje materacy naturalnych 

Pierwsze pytanie, które nasuwa się w przypadku materacy naturalnych to, czym one się właściwie różnią od tradycyjnych podłoży do spania. Przede wszystkim rodzajem użytych do ich produkcji surowców i materiałów. Materace naturalne zostały zbudowane z komponentów podlegających recyklingowi. Ponadto w ich wnętrzu związki chemiczne zastąpiono naturalnymi olejami. Hilding zadbał o każdy szczegół, dlatego nawet pokrowce wykonane są z ekologicznego lnu i bawełny organicznej. Surowce te doskonale absorbują wilgoć i mają właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu w nocy można uchronić się od przemarznięcia czy przegrzania się.

Hilding Aspre – jak jest zbudowany

Materace naturalne - czy Hilding Aspre to dobry wybórHilding Aspre to produkt naturalny, który składa się z dwóch pianek. Po jednej stronie znajdziemy profilowaną piankę NATURALIS® o wys. 9 cm, natomiast po drugiej stronie, profilowaną piankę wysokoelastyczną HR Bio o wys. 11 cm. Pianka NATURALIS® cechuje się mniej jednolitą strukturą komórkową w porównaniu z tradycyjnymi modelami. Oznacza to, że dzięki temu oferuje jeszcze lepsze podparcie dla ciała oraz poziom twardości. Dodatkowo została nasączona naturalnym olejkiem rycynowym, który ma silne działanie przeciwbólowe, przeciwbakteryjne oraz nawilżające. Natomiast pianka HR Bio, może nam zaproponować otwartokomórkową strukturę, która odpowiada za optymalną wentylację wkładu. Dzięki czemu we wkładzie nie gromadzi się wilgoć. A przy tym zapewni ona użytkownikowi doskonałą sprężystość, która przekłada się na to, że ciało nie zapada się nadmiernie w podłożu.

Czy materac Hilding Aspre sprawdzi się w Twojej sypialni?

Model ten dzięki swoim różnorodnym właściwościom będzie dobrym rozwiązaniem dla wielu użytkowników. Jednak szczególnie polecany jest w przypadku par. Jego budowa pozwala na zniwelowanie problemu drgań, jakie występują na powierzchni materaca w trakcie snu. Oznacza to, że jeśli zmagamy się z wybudzaniem przez drugą osobę, materac Hilding Aspre pozwoli na pozbycie się tego problemu. Ponadto produkt zalecany jest osobom uprawiającym sport lub pracującym fizycznie. Pianki, z których został wykonany, pozwalają na szybszą regenerację mięśni i jeszcze wyższy poziom wypoczynku.

Kupując nowe podłoże do spania, warto postawić na materac naturalny. Produkt ten jakościowo nie odbiega od klasycznych modeli i zapewni również zdrowy, jak i komfortowy sen, a przy tym nie będzie stanowił zagrożenia dla środowiska, które w ostatnich latach tak bardzo potrzebuje naszego wsparcia na każdym poziomie. Warto zacząć zmiany od siebie i wprowadzić ekologię do swojej sypialni.

Materac Aspre, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Oferta dostępna na stronie sklepu SleepingHouse.