W dzisiejszych czasach każdy producent stara się dostarczyć swoim klientom jak najbardziej wygodny i trwały materac. W ten sposób stworzono innowacyjne i obecnie najnowocześniejsze materace hybrydowe, które łączą w sobie wkład sprężynowy oraz wkład piankowy. Skąd wzięła się ich nazwa i dlaczego uważane są za najbardziej uniwersalne materace?

Czym są materace hybrydowe?

Materace hybrydowe, takie jak Hilding Dance łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy materacy piankowych oraz sprężynowych. Dzieje się tak za sprawą innowacyjnego wkładu, którego budowa opiera się na: sprężynie Pocket Plus, piance wysokoelastycznej, piance Flexifoam oraz piance FloFom. Tak duża ilość różnorodnego wkładu sprawia, że materac ma prawie 28 cm wysokości, czyli zalicza się do jednych z wyższych materacy, jakie zostały wyprodukowane. Można również śmiało powiedzieć, że Hilding Dance jest niezawodnym modelem, który został odpowiednio przetestowany. Materace hybrydowe poprzez swoją wyjątkową budowę oraz rodzaj wkładu zapewniają każdemu niepowtarzalną wygodę snu przez wiele lat, a dodatkowo wystąpienie 7 stref twardości powoduje, że materac w odpowiedni sposób może dopasować się do budowy anatomicznej swojego użytkownika. Wybrany model posiada także specjalny pokrowiec – Italiano, który posiada zamek umożliwiający zdjęcie pokrowca i wypranie go. Ponadto sam materiał, z którego jest wykonany należy do przyjemnych w dotyku i miłych. W pokrowcu zamontowano uchwyty, aby łatwiej go przenosić. Materac Hilding Dance jest wyjątkowym i niezwykle wygodnym modelem, jednak jakie jeszcze są jego zalety?

Wady i zalety Hilding Dance

Hilding Dance - poznaj innowacyjny materac hybrydowy!Materace Hilding, do których należy Hilding Dance zaliczane są do jednych z najwygodniejszych modeli – a wszystko to za sprawą innowacyjnego połączenia wkładów. Dodatkowo Hilding Dance może pochwalić się:

  • solidnym i trwałym wykonaniem,
  • odpornością na odkształcenia,
  • ograniczaniem drgań występujących przy zmianie pozycji przez drugą osobę,
  • idealnym podparciem dla kręgosłupa,
  • zapewnieniem wyjątkowego komfortu i efektywnego snu.

Hilding Dance jest pozbawiony wszelkich substancji, które mogłyby uczulać, dlatego też bez żadnego problemu mogą spać na nim alergicy. Jednak nie można zapomnieć, że każdy materac ma też wady, a mianowicie materace hybrydowe są stosunkowo droższe, od zwykłych materacy sprężynowych czy piankowych, dlatego warto przed zakupem dokładnie się zastanowić.

Hilding Dance – dla kogo? 

Hilding Dance jest niezwykle uniwersalnym modelem, który idealnie sprawdzi się w wielu domach. Szczególnie zadowolone z niego będą pary, nawet jeśli między nimi jest spora różnica w wadze, ale zostanie doceniona również przez alergików, seniorów czy wielu singli. Materace do spania, takie jak Hilding Dance zapewniają odpowiednie podparcie kręgosłupa, ale także ułatwiają bezpieczne kładzenie się czy wstawanie, które jest niezwykle ważne dla osób w podeszłym wieku. Tak naprawdę materace hybrydowe mogą być dedykowane każdemu – osobom prowadzącym aktywny tryb życia, a także osobom pracującym głównie w biurach.

Hilding Dance jako materac hybrydowy przynosi liczne korzyści osobom, które na nim wypoczywają. Nic zatem dziwnego, że w ciągu ostatniego czasu tak szybko zyskały na popularności – są funkcyjne, wygodne i każdy może z nich skorzystać. Materace hybrydowe naprawdę zapewniają efektywny i wyjątkowo komfortowy sen, dlatego na pewno idealnie sprawdzą się w każdej sypialni.