Sprawdzony materac wysokiej jakości? Poznaj bliżej nasze materace i dowiedz się, dlaczego dobrze jest postawić na produkty przygotowane z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Hilding Anders: sprawdzona marka

Poszukując materaca, który w pełni będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania koniecznie musisz pod uwagę wziąć modele sprawdzonych producentów, takich jak Hilding Anders. Myślą, która przyświeca tworzeniu naszych wyrobów jest to, aby zapewnić ich użytkownikom zdrowy i komfortowy sen, dlatego zarówno materace, jak i wszelkie dodatkowe akcesoria, przygotowywane są z przyłożeniem uwagi do najdrobniejszych detali. Co jest najważniejsze dla nas? Tutaj koniecznie musimy wspomnieć o takich czynnikach jak ergonomia, dlatego wszystkie modele tak świetnie dopasowują się do ciała ich użytkowników, czy stworzenie odpowiedniego mikroklimatu do snu. Ważna jest również higiena, wzornictwo, wytrzymałość, a także nie bez znaczenia jest dla nas ochrona środowiska, dlatego między innymi nie stosujemy wszelkich szkodliwych substancji. Nasza historia sięga roku 1939, dzięki czemu możemy szczycić się naprawdę dużym doświadczeniem. Jednocześnie ciągle udoskonalamy wszystkie produkty, w związku z czym wykorzystywane są w nich zaawansowane technologicznie, nowoczesne materiały, co stanowi gwarancję zadowolenia!

Materace SleepMed

Materace Hilding - najlepsze na rynkuSleepMed to nasza unikalna marka produktów, które otrzymały status wyrobu medycznego, dzięki czemu świetnie sprawdzą się dla osób, które muszą borykać się ze wszelkiego rodzaju problemami na tle zdrowotnym. Materace piankowe wysoką jakość zawdzięczają czterem rozwiązaniom, a mianowicie zastosowaniu wysokoelastycznej pianki VPPHR o dwóch stopniach twardości, otulającej pianki VitaRest, technologii AirForce, która gwarantuje nam między innymi świetną cyrkulację powietrza oraz też możliwość zmieniania twardości poprzez wyjęcie warstwy wkładu. Wszystko to sprawia, że znajdziemy w ofercie SleepMed chociażby materace ortopedyczne – polecane są osobom borykającym się między innymi z problemami z kręgosłupem. Co dla wielu może okazać się istotne, wspomniane produkty bez problemu kupisz stacjonarnie: tutaj zaprasza chociażby  Poznań i salon przy ulicy Głogowskiej!

Duże doświadczenie

Na nasze doświadczenie składają się nie tylko wyroby sprzedawana pod własną marką, a mianowicie Hilding oraz Curem. Produkujemy także modele dla znanych w całym kraju sklepów pod ich “szyldem”, wskażemy tutaj chociażby Natura i Galaxy dla  Agata Meble oraz Immensity Black Red White. Współpraca z tak licznymi firmami pozwoliła nam na to, aby szczególnie dobrze poznać wymagania klientów, w związku z czym wiemy jak tworzyć materace, które będą w stanie rzeczywiście zadowolić każdego i zapewnić mu sen na najwyższym poziomie.

Komfortowy sen przez całą noc są w stanie zapewnić nam tylko produkty wysokiej jakości, dlatego właśnie warto jest stawiać na producentów z długoletnim doświadczeniem.