Zależy Ci, by spanie z partnerem było komfortowe oraz wygodne? W tym celu powinieneś wybrać odpowiedni materac, który będzie dostosowany do wymagań dwóch osób. Jeśli jeszcze nie znalazłeś idealnego produktu, koniecznie przeczytaj o naszej propozycji!

Materac dla dwóch osób

Wspólne noce powinny być miłym czasem dla partnerów, spędzonym wspólnie po ciężkim dniu pracy. Niestety, nieodpowiedni materac może skutecznie uprzykrzać noce. Dlatego warto zainwestować w Hilding Dance. Jest to materac hybrydowy, który idealnie nada się dla par. Produkt odznacza się elastycznością i plastycznością, co powoduje, że dostosowuje się on do różnego typu ciał. Dzięki odpowiedniemu wsparciu i amortyzacji, osoba śpiąca obok nie będzie odczuwała ruchów partnera. Gwarantuje to przespanie spokojnie nocy i zaoszczędzi niepotrzebnych kłótni. Jeśli waga Twoja i partnera znacznie się różni – materace tego typu sprawdzą się świetnie! Produkt zwiększa elastyczność punktową, w sytuacji, gdy różnica w wadze wynosi więcej niż 30 kg. Jest to spowodowane dużą ilością niezależnych punktów podparcia. Dzięki temu, materac idealnie dopasuje się do waszych ciał i sprawi, że każdy wstanie wypoczęty.

Komfort w użytkowaniu

Czy materac hybrydowy Hilding Dance nada się dla par?Materac hybrydowy Hilding Dance został skonsutrowany z siedmiostrefowego systemu, składającego się z małych sprężynek Pocket Plus. Mają one aż 15 cm, co sprawia, że materac jest odpowiednio plastyczny. Warstwa wierzchnia jest zrobiona z dwóch blatów pianek. Pierwsza, pianka HR o wyższym poziomie wartości, gwarantuje odpowiednie podparcie, natomiast druga – FloFom, wykazuje właściwości chłodzące. Sprawia to, że zyskacie wysoki komfort spania i odpoczynku. Dodatkowo, materac potrafi dostosować się do kształtu kręgosłupa i pozwala na regenerację mięśni, co korzystnie wpłynie na postawę ciała. Pokrowiec, w który został ubrany produkt – Italiano, usuwa nieprzyjemne zapachy. W jego produkcji użyto wiskozy, która sprawia, że jest on przyjemny w dotyku i niezwykle miękki. Wszystko po to, by zapewnić Wam spokojny sen.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Materace Hilding są całkowicie bezpieczne, co potwierdza certyfikat Oeko-Tex. Oznacza to, że podczas produkcji, nie użyto żadnych substancji, które mogłyby być szkodliwe dla zdrowia. Co więcej, materac jest odpowiedni dla osób skłonnych do alergii, ponieważ pokrowiec Italiano nie zawiera surowców alergogennych i niebezpiecznych dla organizmu. Kupując ten produkt, dbasz nie tylko o komfort snu, ale również o swoje bezpieczeństwo i ochronę. Pokrowiec łatwo się zdejmuje i można go prać w 40 stopniach C, dzięki czemu będziesz mógł zadbać o prawidłową higienę produktu. W razie ewentualnych problemów, zapewnimy Ci aż 15 lat gwarancji.

Kupując materac hybrydowy Hilding Dance, Ty i twój partner będziecie mogli cieszyć się spokojnie przespaną nocą razem, jednocześnie zapewniając sobie komfort i wygodę.

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/